Detergjent rrobash, " sanitec", supersgrasante, 5000 ml, aromatik, 1 copë

Në stok
Kodi
29970
3,190 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Detregjent rrobash i koncentruar aromatik për rrobat e punës dhe pëlhura me dorë ose në lavatriçe. Eleminon njollat më të vështira, vajërat dhe yndyrat për të gjitha pëlhurat. Përdorimi: tek të gjitha pëlhurat e bardha dhe me ngjyrë. Dozimi: 1 dozë = 1 tapë = 66 ml, 12- 25 g për kg rrobash të thatë.
Specifikime teknike
  • Aroma: Po
  • Paketimi: 1 copë
  • Kapaciteti: 5000 ml
  • Përdorimi: Profesional
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent rrobash, " sanitec", supersgrasante, 5000 ml, aromatik, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved