Dyshek, dy katësh, dopjo, susta xhep, 160x190 cm

Në stok
Kodi
212192
5 vjet garanci
Special Price 23,650 Lekë Ishte 33,750 Lekë
Ju kurseni 30% ose 10,100 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Përfundimisht siguron lehtësim dhe rehati, dyshek i lehtë dhe luksoz, puthitet me trupin dhe tejet relaksues. Porosit sot. Ekskuzivisht në MEGATEK. Dyshek me susta, shajak 400 gr/m2. Shtresa e sipërme me sfungjer 4cm.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 160 cm
  • Mbulesa e heqshme: Jo
  • Lahet në lavatriçe: Jo
  • Lartësia: 32 cm
  • Materiali i mbushjes: Susta xhep
  • Ngjyra: E bardhë
  • Gjatësia: 190 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dyshek, dy katësh, dopjo, susta xhep, 160x190 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved