Finale për shufer perde, Përmasa: Dia.11mm, Ngjyra: Hiri, Materiali: Dru

Në stok
Kodi
771986
Special Price 185 Lekë Ishte 290 Lekë
Ju kurseni 36% ose 105 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Finalia moderne e drurit me ngjyra të bukura e përshtatshme për të vendosur shufrën për perde, ndihmon të dekoroni dritaren me stil.Këta janë aksesorët perfektë me të cilët mund kompozoni kornizën tuaj të përzgjedhur prej druri. Finalia e drurit përshtatet lehtë me shufrën me të njëjtën ngjyrë ose me imagjinatën tuaj mund të bëni të tjera kombinime. Këtu do gjeni të gjithë gamën e aksesorëve thelbësorë me të cilët ju do të ndërtoni vetë kornizën e perdes dhe do krijoni një pamje moderne dhe mahnitëse të shtëpisë me stilin tuaj të veçantë.
Specifikime teknike
  • Diametri: 11mm
  • Aksesorët e përfshirë: Po
  • Materiali: Dru
  • Përdorimi: I brendshem
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Finale për shufer perde, Përmasa: Dia.11mm, Ngjyra: Hiri, Materiali: Dru
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved