Unazë për shufer perde, Përmasa: Dia11mm, Ngjyra: Hiri, Materiali: Dru

Në stok
Kodi
771981
Special Price 160 Lekë Ishte 250 Lekë
Ju kurseni 36% ose 90 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Unaza e drurit me ngjyra fantastike e përshtatshme për t'u vendosur në shufrën për perde, ju ndihmon të vendosni perden tuaj në kornizë. Unaza e drurit në formë rrethore, mund mbështetet fare lehtë në shufrën e perdes. Me këta aksesorë mund kompozoni më së miri kornizën tuaj të përzgjedhur prej druri. Unaza e drurit përshtatet lehtë me shufrën me të njëjtën ngjyrë ose me imagjinatën tuaj mund të bëni të tjera kombinime. Këtu do gjeni të gjithë gamën e aksesorëve të nevojshëm me të cilët ju do të ndërtoni vetë kornizën e perdes suaj dhe do krijoni një pamje të veçantë të shtëpisë.
Specifikime teknike
  • Materiali: Dru
  • Përdorimi: I brendshem
  • Diametri: 11mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Unazë për shufer perde, Përmasa: Dia11mm, Ngjyra: Hiri, Materiali: Dru
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved