Fund kanalete130x150

Në stok
Kodi
32941
Special Price 105 Lekë Ishte 130 Lekë
Ju kurseni 19% ose 25 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Qe kanaleta te jete me se funksionale ka nevoje per mbyllje hermetike prej polipropileni. E fore dhe e qendruesheme, kjo fundore kanalete eshte zgjidhja me e sigurt sipas standarteve europiane bashkekohore. Per nje sistem drenazhimi te jashtem modern dhe jetegjate
Specifikime teknike
  • Materiali: Polipropilen
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fund kanalete130x150
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved