Fund kanalete200x500

Në stok
Kodi
32940
Special Price 125 Lekë Ishte 145 Lekë
Ju kurseni 14% ose 20 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Qe kanaleta te jete me se funksionale ka nevoje per mbyllje hermetike prej polipropileni. E fore dhe e qendruesheme, kjo fundore kanalete eshte zgjidhja me e sigurt sipas standarteve europiane bashkekohore. Per nje sistem drenazhimi te jashtem modern dhe jetegjate
Specifikime teknike
  • Materiali: Polipropilen
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fund kanalete200x500
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved