Gardh dekorativ, me gjethe artificiale, 150x300 cm

Në stok
Kodi
110126
8,350 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky gardh artificial do të transformojë cdo strukturë të zakonshme në një të bukur. Eshtë perfekt për rrethimin e oborrit, ballkoneve, pishinave, restoranteve, kafeneve,eventeve të vecanta e shumë më tepër. Me këtë produkt ju mund të gëzoni privatësinë , sigurinë dhe bukurinë. Mund të instalohet lehtë, është rezistent ndaj shirave dhe acarit, i lehtë për tu pastruar e ka një jetëgjatësi që zgjat.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Jeshile
  • Materiali: Plastik/Poliester
  • Përmasat: 150x300 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gardh dekorativ, me gjethe artificiale, 150x300 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved