Gotë vere, 50 cl, VINA JULIETTE, Pk6, Ø9.2x21.7 cm, transparente, qelq

Në stok
Kodi
773000
Special Price 1,499 Lekë Ishte 3,490 Lekë
Ju kurseni 57% ose 1,991 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Gota e Veres Juliette eshte e duhura! Cilësia, dizenjo dhe qartësia e kristalte e bëjnë këtë gotë shumë të rëndësishme. Spesori i holle tek buza dhe forma e gjere lejojne veren te dekantohet, bishti i gjate e holle i prodhuar me profesinalizem per te lejuar veren te ruaj temperaturen e saje, per te ofruar shijen dhe aromen unike te cdo varieteti vere. Tavolina do te mare pamjen e standartit me 5 (pese) yje sidomos kur eshte e shoqeruar edhe me goten e ujit (773001). Kjo eksperience unike e artit te sherbimit do ti shtoje tavolines nje pamje ta pa-perseriteshme mahnitese e rrezellyese. Per nje shije profesionale per menyren se si vera vjen nga gota tek ju, nuk do te gjeni tjeter gote per te shijuar. Gota e veres Juliette ben ndryshimin brilant ne shtrimin e tavolines, me cmimin me te mire me cilesi speciale e shije Franceze, kete gote e gjeni vetem ne Megatek. Kjo gote ka rezistencë të lartë ndaj thyerjes dhe eshte e punuar me përsosmëri. Këto gota mund të lahen në lavastovilje duke ruajtur cilësinë. përdorim të gjerë kryesisht në lokale dhe restorante, evente, edhe në ambiente familjare.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 50 cl
  • Lahet në lavastovilje: Po
  • Diametri: 9.2 cm
  • Lartësia: 21.7 cm
  • Materiali: Qelq
  • Ngjyra: Transparente
  • Paketimi: 6 Cope
  • Marka: Arcoroc
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gotë vere, 50 cl, VINA JULIETTE, Pk6, Ø9.2x21.7 cm, transparente, qelq
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved