Gozhde per katrama

Në stok
Kodi
30045
45 Lekë
Pako (10 Copë)
Shpërndaj:
Gozhdat per tjegulla bituminoze te vlazuara jane nje element shume I rendesishem ne konstruksion e nje strehe. Keto gozhde te Gutta jane solide, elegante dhe ofrojne garanci deri ne 10 vjet
Specifikime teknike
  • Materiali: Celik
  • Marka: KANAD'TILING
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gozhde per katrama
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved