Gozhda per shtresa bituminoze, I kuti ka 200cope

Në stok
Kodi
30030
Special Price 890 Lekë Ishte 1,450 Lekë
Ju kurseni 39% ose 560 Lekë
Kuti (1 Kuti)
Shpërndaj:
Gozhdat per tjegulla bituminoze te vlazuara jane nje element shume I rendesishem ne konstruksion e nje strehe. Keto gozhde te Gutta jane solide, elegante dhe ofrojne garanci deri ne 10 vjet
Specifikime teknike
  • Materiali: Celik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gozhda per shtresa bituminoze, I kuti ka 200cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved