Kaçavidë me kokë kryq , krom- vanadium, 5x75 mm

Në stok
Kodi
110378
265 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shpesh here ndodh qe specialiste ne fusha te ndryshme te gjenden para bulonave apo vidhave me koka speciale apo te vecanta, e per ti liruar apo punuar ato duhen veglat e tyre specifike. Ky produkt eshte nje aksesor shtese qe vjen me nje forme te vecante per vende specifike. Prodhuar nga nje material mjaft resistent dhe nje dorereze te rahatshme.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 5x75 mm
  • Masa: 5x75mm
  • Materiali: Krom-Vanadium
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kaçavidë me kokë kryq , krom- vanadium, 5x75 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved