Kapak 3M blu Unica Allegro

Në stok
Kodi
42134
Special Price 500 Lekë Ishte 620 Lekë
Ju kurseni 19% ose 120 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kapaku Unica Allegro I Schneider është një produkt cilësor dhe estetikë, ngjyra blu mund të harmonizohet mjaft mirë me ngjyrat e ambjentit tuaj duke e bërë atë mjaft të këndshëm. Eshtë I përshtatshëm nëse do të vendosni vetëm tre module (një prizë shuko + një celës ose + një prizë bivalente,etj).
Specifikime teknike
  • Modeli: Unica Allegro
  • Numri i moduleve: 3
  • Materiali: Plastik
  • Tipi: Kapak
  • Thellësia: 0.5cm
  • Gjatësia: 11.8cm
  • Gjerësia: 8cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kapak 3M blu Unica Allegro
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved