Kapak 6M bronxi Unica Allegro

Në stok
Kodi
42159
675 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kapaku Unica Allegro I Schneider është një produkt cilësor dhe estetikë, ngjyra e bronzit i jep ambjentit tuaj pamjen e dëshiruar duke e bërë atë të këndshëm dhe mjaft elegant. Eshtë I përshtatshëm nëse do të vendosni gjashtë module (tre priza shuko ose celësa + priza,etj).
Specifikime teknike
  • Modeli: Unica Allegro
  • Numri i moduleve: 6
  • Tipi: Kapak
  • Thellësia: 0.5cm
  • Gjatësia: 19.5cm
  • Gjerësia: 8cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kapak 6M bronxi Unica Allegro
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved