Kapak dhe suport 1 modular EU energy ngjyre e bardhe

Në stok
Kodi
42695
90 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ekonomi dhe cilësi.Duke përdorur produkte EU Energy ju keni luksin e të kursyerit duke pasur cilësinë dhe pamjen e dëshiruar.Kapaku EU Energy përfshinë edhe suportin, është plastikë rezistent dhe një modular (mund të vendoset vetëm një celës ose një prizë bivalente).Ka një pamje fine dhe duke qenë në ngjyrë të bardhë mund të kombinohet me cfarëdo ambjenti.
Specifikime teknike
  • Numri i moduleve: 2
  • Materiali: Plastik
  • Tipi: Kapak dhe suport
  • Aksesorët e përfshirë: Vidat
  • Gjatësia: 11.6cm
  • Gjerësia: 8cm
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kapak dhe suport 1 modular EU energy ngjyre e bardhe
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved