Kapak UNICA ALLEGRO, 2M, (ngjyrë bronzi)

Në stok
Kodi
42128
Special Price 450 Lekë Ishte 580 Lekë
Ju kurseni 22% ose 130 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kapaku UNICA ALLEGRO i SCHNEIDER është një produkt cilësor dhe estetik. Ngjyra e bronzit i jep ambientit tuaj pamjen e dëshiruar duke e bërë atë të këndshëm dhe mjaft elegant. Është i përshtatshëm nëse do të vendosni dy module (një prizë shuko ose një prizë bivalente + një çelës).
Specifikime teknike
  • Modeli: Unica Allegro
  • Numri i moduleve: 2
  • Materiali: Plastik
  • Tipi: Kapak
  • Thellësia: 0.5cm
  • Gjatësia: 11.8cm
  • Gjerësia: 8cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kapak UNICA ALLEGRO, 2M, (ngjyrë bronzi)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved