Kapak UNICA TOP, 3 module, (alumin- metalik)

Në stok
Kodi
42367
1,890 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kapaku UNICA TOP i SCHNEIDER prej metali është një produkt cilësor dhe estetik. Duke qënë në ngjyrë alumini ai mund të kombinohet mjaft mirë dhe mjaft lehtë me ngjyrat e ambientit tuaj duke e bërë atë mjaft elegant. Është i përshtatshëm nëse do të vendosni tre module.
Specifikime teknike
  • Modeli: Unica Allegro
  • Numri i moduleve: 3
  • Materiali: Metal
  • Tipi: Kapak
  • Thellësia: 0.5cm
  • Gjatësia: 11.8cm
  • Gjerësia: 8cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kapak UNICA TOP, 3 module, (alumin- metalik)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved