Kapse tubi U F25

Në stok
Kodi
42572
17 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kapeset e tubit mundesojne fiksimin e tubave duke ruajtur simetrine dhe lehtesojne instalimin.
Specifikime teknike
  • Modeli: Jo fleksibël
  • Materiali: Plastike
  • Tipi: Kapëse tubi
  • Lartësia: 1.3cm
  • Gjerësia: 2.5cm
  • Gjatësia: 3cm
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kapse tubi U F25
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved