Bashkues tubi F16 mm

Në stok
Kodi
42545
8 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bashkuesi tubit eshte nje prej aksesoreve te instalimeve me tub,ofron kompakticitet dhe estetike.
Specifikime teknike
  • Modeli: Jo fleksibël
  • Materiali: Plastike
  • Tipi: Bashkues tubi
  • Lartësia: 3cm
  • Gjatësia: 3cm
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bashkues tubi F16 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved