Tub Elektrik i forte F32 mm

Në stok
Kodi
42544
250 Lekë
Copë (2 Metër Linear)
Shpërndaj:
Tubat elektrike ofrojne estetike dhe shpejtesi ne instalim,jane solid dhe rezistente,te pershtatshme per perdorim civil dhe industrial.
Specifikime teknike
  • Modeli: Jo fleksibël
  • Materiali: Plastike
  • Tipi: Tub elektrik
  • Gjerësia: 3.2cm
  • Gjatësia: 2m
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tub Elektrik i forte F32 mm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved