Karrige, ndenjese e zeze 46x62x102cm

Out of stock
Kodi
02287
5,950 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Seti i ngrënies SMART FURNITURE është një mënyrë elegante për të rinovuar dhomën tuaj të ngrënies me një vështrim të përjetshëm dhe bashkëkohor. Karriget e thjeshta me një model mahnitës dhe strukturë druri. Bëni ambjentin e bukur dhe të përsosur me koleksionin e seteve të ngrënies SMART FURNITURE.
Specifikime teknike
  • Marka: Smart Furniture
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige, ndenjese e zeze 46x62x102cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved