Karrige, strukturë druri, zezë, tapiceri tekstili, blu, 47x55.5xH78 cm

Në stok
Kodi
212486
Special Price 4,590 Lekë Ishte 7,490 Lekë
Ju kurseni 39% ose 2,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Karriget ju lejojnë të zgjeroni mundësitë tuaja te uljesdhe të përdorni hapësirën në mënyrë më efikase. Modelet vijnë në një koleksion të gjerë materialesh, ngjyrash , tapicerie dhe stilesh. Nëse jeni duke kërkuar për karrige që janë të qëndrueshme, stilit të lartë dhe të buxhetit të pranueshëm? Atëherë Megatek është vendi i duhur.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 55.5 cm
  • Lartësia: 78 cm
  • Gjerësia: 47 cm
  • Ngjyra: Blu
  • Materiali i strukturës: Strukturë druri (zezë)
  • Materiali veshës: Tapiceri tekstili
  • Nevojitet montim: Po
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige, strukturë druri, zezë, tapiceri tekstili, blu, 47x55.5xH78 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved