Këllëf jastëku Rustico, 90% pambuk/10% poliestër, gri, 30x45 cm

Në stok
Kodi
796113
690 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këllëfi i jastëkut "Rustico" me përqindje 90% pambuk dhe 10% poliester në ngjyrën gri është një zgjedhje e shkëlqyer për të dekoruar jastëkët tuaj në një stil të thjeshtë dhe elegant. Pambuku jep një ndjesi të butësisë dhe natyrorës, ndërsa poliestri jep rezistencë dhe qëndrueshmëri. Ky këllëf jastëku ka dimensionet 30x45 cm dhe është ideale për të dekoruar divanët, karriget, ose shtratin tuaj. Ngjyra gri është një zgjedhje neutrale që përshtatet me shumë lloje të dekoracioneve të ndryshme dhe është e përshtatshme për të krijuar një atmosferë të ngrohtë dhe moderne në ambientin tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: gri
  • Materiali: 90% pambuk/10% poliestër
  • Përmasat: 30x45 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Këllëf jastëku Rustico, 90% pambuk/10% poliestër, gri, 30x45 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved