Kontaktor 3-polar 95 A ne AC-3 me bobine 220 VAC

Në stok
Kodi
42382
23,270 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kontaktorët janë celësa elektrikë të cilët përdoren për të kycur dhe shkycur pajisje të ndryshme nga rrjeti.Ky është një kontaktor I përdorshëm në tension alternativ(AC), bobina e tij është 220V (por mund të ndryshohet në varësi të specifikave të ndryshme të sistemit),ka tre pole me fuqi maksimale 45kW dhe me rrymë 95A.
Specifikime teknike
  • Modeli: Montohet me vida
  • Gjatësia: 12.7cm
  • Gjerësia: 8.5cm
  • Tipi: Kontaktor
  • Frekuenca: 50Hz
  • Thellësia: 13cm
  • Tensioni i bobinës: 220V
  • Rryma termike: 95A
  • Numri i poleve: 3
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kontaktor 3-polar 95 A ne AC-3 me bobine 220 VAC
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved