Kosh lojërash për fëmijë, alumin/poliestër, 1.5x1.8 m, gri, 1 copë

Në stok
Kodi
7809400
Special Price 6,400 Lekë Ishte 8,500 Lekë
Ju kurseni 25% ose 2,100 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Koshi i lojërave për fëmijë është një produkt i dizajnuar për të ofruar një hapësirë të përshtatshme për fëmijët për të luajtur dhe organizuar lojërat e tyre. Ky kosh është bërë me përdorimin e materialeve të cilat përfshijnë alumin dhe poliestër antialergjike. Ka një përmasë prej 1.5x1.8 m.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri
  • Paketimi: 1 copë
  • Materiali: Alumin/poliestër
  • Përmasat: 1.5x1.8 m
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kosh lojërash për fëmijë, alumin/poliestër, 1.5x1.8 m, gri, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved