Krem anti age, 36+, Swiss Image, për rritjen e elasticitetit të syve, 15 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810250
1,250 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky krem me peshë të lehtë por intensiv është i formuluar posaçërisht për të siguruar hidratim të thellë dhe për të ofruar përbërës kundër plakjes në lëkurën delikate rreth syve.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 15 ml
  • Paketimi: 1 cope
  • Grupmosha: 36+
  • Marka: Swiss Image
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Krem anti age, 36+, Swiss Image, për rritjen e elasticitetit të syve, 15 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved