Krem trupi, Swiss Image, ushqyes intensiv, 200 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810257
849 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky krem intensiv ushqyes dhe që përthithet lehtë është i pasuruar me ujë Alpine Glacier dhe vaj bajame të ëmbël. Ofron ushqim të thellë thelbësor dhe mbron lëkurën nga faktorët mjedisorë, duke e lënë lëkurën tuaj të butë, të lëmuar dhe të zhdërvjellët.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 cope
  • Kapaciteti: 200 ml
  • Marka: Swiss Image
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Krem trupi, Swiss Image, ushqyes intensiv, 200 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved