Kruajtëse thonjsh dhe ndenjese per mace, Trixie, 35 x 35 cm

Në stok
Kodi
51640
3,650 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo kruajtese thonjsh do të mbajë kafshen tuaj ne argëtim per një kohë të gjate. Kruajtesja e thonjeve i jep kenaqesi gje te ciles macja juaj do ta vlerësojë dhe të luajnë me ate.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 35x35 cm
  • Pesha: 3.11 kg
  • Materiali: Nailon
  • Marka: Trixie
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kruajtëse thonjsh dhe ndenjese per mace, Trixie, 35 x 35 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved