Loje "Mos u nxeh", Medium, material plastik

Në stok
Kodi
607079
550 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nje nder lojrat me te dashura.Ideale per argetimin e familjes dhe ambienteve shoqerore. Loja " Mos u nxeh " vjen ne permase M ne material perberes prej materiali te plastikes cilesore.
Specifikime teknike
  • Masa: M
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Loje "Mos u nxeh", Medium, material plastik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved