Lule artificiale, plastike, jeshile, 108 cm

Në stok
Kodi
232171
9,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bukuria e vërtetë e luleve artificiale është se zgjasin përgjithmonë, nga sezoni në sezon në lulëzim të përsosur pa përkujdesje. Në MEGATEK ne jemi të pasionuar për të imituar natyrën me saktësi absolute dhe kjo është arsyeja pse ne i studiojmë lulet dhe bimët natyrale si referencë për çdo dizajn. Lulet artificiale janë një mënyrë e thjeshtë për të mbushur shtëpinë tuaj me lule apo dekoruar ambientet tuaja në raste festash.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 108 cm
  • Materiali: Plastike
  • Ngjyra: Jeshile
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lule artificiale, plastike, jeshile, 108 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved