Maske flokesh, Fructis, Hydra Liss, 320 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810434
685 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Maska për flokë Fructis me formulën Hydra Liss është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që dëshirojnë të ofrojnë hidratim dhe një pamje të butë flokëve të tyre. Ky produkt vjen në një kapacitet prej 320 ml dhe është formuluar për të përmirësuar hidratimin dhe elasticitetin e flokëve.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 320 ml
  • Paketimi: 1 copë
  • Marka: Fructis
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Maske flokesh, Fructis, Hydra Liss, 320 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved