Mates paneli 72C-500V

Në stok
Kodi
42998
Special Price 1,080 Lekë Ishte 1,350 Lekë
Ju kurseni 20% ose 270 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Matesat e panelit monitorojne ecurine e rrjetit dhe paisjeve,duke na dhene mundesine e nje pasqyrimi real.
Specifikime teknike
  • Modeli: 72C-500
  • Gjatësia: 7.2cm
  • Gjerësia: 7.2cm
  • Tipi: Mates paneli
  • Thellësia: 5cm
  • Tensioni: 230V
  • Marka: Deliksi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mates paneli 72C-500V
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved