Mbajtëse për vegla kopshti, plastik

Në stok
Kodi
10996
610 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mbajtese vegla me material polipropileni është e përshtashme për mbajten e veglave tuaja ne hapesira te vogla.E pajisur me 5 vende mbajtese me gomine per veglat me bisht dhe 6 vende per varjen e veglave te vogla
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 7cm
  • Lartësia: 8.5cm
  • Ngjyra: Jeshile
  • Materiali: Polipropilen
  • Gjatësia: 43.5cm
  • Marka: EDEN JARDIN
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse për vegla kopshti, plastik
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved