Mbajtëse qiriri, metalik dhe xham, zezë, 17x17xH35 cm

Out of stock
Kodi
03266
1,150 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mbajtësi i qiririt giardinos është kombinim perfekt i stilit dhe elegancës. Krijuar nga metali dhe qelqi, mbajtësi i qiririt është gati të mbajë qiririn me aromen tuaj te preferuar. Zbuloni bukurinë e koleksionit giarginos dhe porositni tani.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 17 cm
  • Ngjyra: Zezë
  • Materiali: Metalikeik dhe xham
  • Lartësia: 35 cm
  • Gjerësia: 17 cm
  • Marka: giardinos
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse qiriri, metalik dhe xham, zezë, 17x17xH35 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved