Shandan/mbajtese qiriu, metal

Në stok
Kodi
231480
6,550 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtoni një kontakt plot stil në ambientet tuaja të brendshme ose në natyrë me këtë shandan fantastik. Një mënyrë e mrekullueshme për ndriçimin e ambienteve tuaja të brendshme ose në natyrë,vetëm shtoni disa qirinj të thjeshtë dhe ndriçimi do të zgjasë gjithë natën. Me një punim të shkëlqyer dhe çmim të volitshëm ky shandan është i sigurt që do të kënaqë anën tua ekstravagante.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metal
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shandan/mbajtese qiriu, metal
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved