Mbajtëse vazo lulesh (për 3 vazo), metalike, e bardhë, H93 cm

Në stok
Kodi
231874
3,490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Suportet tona të vazove janë shtojca elegante dhe e përsosur për cdo bime dhe lule. Shton bukuri dhe stil, si në ambientet e jashtme ashtu edhe në të brëndshme. Të përbëra nga metali i qëndrueshme dhe i fortë, këto suporte garantojne vite të tëra bukurie.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhë
  • Nevojitet montim: Po
  • Materiali: Metalike
  • Numri i vazove: 3
  • Lartësia: 93 cm
  • Marka: Pro garden
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse vazo lulesh (për 3 vazo), metalike, e bardhë, H93 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved