Ndriçues i jashtëm, alumin i derdhur dhe qelq i varur në zinxhirë dekorativë, E27, Max 60W, (i zi), xhama akulli

Në stok
Kodi
42474
Special Price 1,490 Lekë Ishte 2,150 Lekë
Ju kurseni 31% ose 660 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Materiali i aluminit të derdhur vjen në një kombinim të përkryer me materialin elegant të qelqit transparent me zinxhirë të varur dekorativë, për të sjellë ndriçuesin elegant të stilit klasik që do të hijeshojë kopshtin tuaj. Zgjidhni cilësinë e lartë me nje kosto të ulët.
Specifikime teknike
 • Gjatësia: 62cm
 • Materiali: Alumin/qelq
 • Lloji i portollambës: E27
 • Fuqia: 1x60W
 • Tipi: Ndricues kopshti
 • Gjerësia: 20cm
 • Stili: Klasik
 • Reostat: Po
 • Numri i llambave: 1
 • Tensioni: 230V
 • Përfshihen llambat: Jo
 • Marka: Romaantic
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndriçues i jashtëm, alumin i derdhur dhe qelq i varur në zinxhirë dekorativë, E27, Max 60W, (i zi), xhama akulli
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved