Ndricues kopshti LED 12V AC 8W

Në stok
Kodi
42632
Special Price 1,000 Lekë Ishte 1,925 Lekë
Ju kurseni 48% ose 925 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ndricues led te stilizuar me pamje te kendshme ,do tju ndricojne dhe hijeshojne ambientet e kopshteve tuaja.
Specifikime teknike
  • Tipi: Ndricues I jashtëm
  • Lloji i llambave: LED
  • Gjerësia: 10cm
  • Gjatësia: 36cm
  • Tensioni: 12V
  • Marka: Romaantic
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndricues kopshti LED 12V AC 8W
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved