Ndricues neon 1x36W drosel elektomagnetik

Në stok
Kodi
42650
Special Price 990 Lekë Ishte 1,495 Lekë
Ju kurseni 34% ose 505 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
I dizenjuar per tu pershtatur me ambientin,eshte shume rezistent,fuksional dhe shume praktik per mirembajtje.Eshte I aplikueshem ne shkolla institucione,magazina parkingje etj.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 120cm
  • Lloji i portollambës: G13
  • Fuqia: 1x36W
  • Gjerësia: 15cm
  • Tipi: Ndricues neon
  • Thellësia: 4cm
  • Tensioni: 230V
  • Marka: Koral
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndricues neon 1x36W drosel elektomagnetik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved