Ore me alarme rrotullueshme, blu

Në stok
Kodi
789607
999 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Orë me zile rrotulluese në ngjyrë blu, me një dizajn të thjeshtë dhe modern. Ajo harton si kohën ashtu edhe temperaturën. Një dhuratë e shkëlqyer si për të dashurit tuaj ashtu dhe për ambjentin e dhomës tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Blu
  • Materiali: Palstik
  • Marka: Miniso
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ore me alarme rrotullueshme, blu
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved