Parfum per femra, Jimmy Choo, I Want Choo, EDP, qelq, e kuqe, 100 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810437
13,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Eau de parfum (EDP) për femra, me përqendrim 15-20% të vajrave esencialë (parfum). Notat e sipërme: Peach, Mandarin orange. Notat e zemrës: Jasmine, Red lily. Notat bazë: Vanilla. Të spërkatet 12-18 cm larg trupit, ndërsa për një aromë më të fortë të aplikohet në kyçet e duarve, në qafë, parakrahë dhe pas veshëve.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 cope
  • Përdorimi: Femra
  • Kapaciteti: 100 ml
  • Marka: Jimmy Choo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Parfum per femra, Jimmy Choo, I Want Choo, EDP, qelq, e kuqe, 100 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved