Pjatë vazo lulesh, rrethore, pp, kafe, Ø9 xH2 cm (për vazo me kod: 232331 )

Në stok
Kodi
232353
30 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky pjatë vazo lulesh shërben për mbajtjen e ujit, i cili mund të parandalojë rrjedhjen e ujit dhe nuk do të njollosë dyshemenë, tryezën, dritaren, tavolinën tuaj për të kursyer kohën tuaj të për pastrimin nga ndotja. Kjo pjatë ka një thellësi të mjaftueshme për t'ju lejuar të lini më shumë ujë në vazo. Nëse e keni të vështirë të mbani bimën, lulet dhe farat tuaja me ujë, kjo pjatë ju ndihmon ta bëni atë.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 2 cm
  • Diametri: 9 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Materiali: PP
  • Ngjyra: Kafe
  • Marka: Drina
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pjatë vazo lulesh, rrethore, pp, kafe, Ø9 xH2 cm (për vazo me kod: 232331 )
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved