Pllakë ABB 4P Vulcano

Në stok
Kodi
43644
175 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtojini hijeshi, elegancë dhe cilësi instalimeve tuaja me produktet ABB. Kapaku me ngjyrë vullkani dhe prej materiali plastik rezistent do të ishte zgjedhja ideale për të kompletuar ambientet tuaja. Ai ka një dizenjo të thjeshtë dhe tërheqëse që kombinohet lehtë me elementë të tjerë dekorartivë.
Specifikime teknike
  • Modeli: Chiara
  • Materiali: Plastik
  • Paketimi: 1
  • Trashësia: 8mm
  • Tipi: Pllake ABB 4P Vulcano
  • Gjerësia: 9
  • Marka: ABB
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pllakë ABB 4P Vulcano
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved