Çelës i thjeshtë, 1P, 16A, (i bardhë)

Në stok
Kodi
43657
130 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtojini hijeshi, elegancë, dhe cilësi instalimeve tuaja me produktet ABB. Gama e gjerë e produkteve ABB ju ofron cilësi dhe rezistencë të lartë. Ai mund të përdoret për të komanduar ndriçimin ose pajisje të tjera elektroshtëpiake. Ngjyra e bardhë ju ofron komoditetin e kombinimit me çdo ngjyrë kapaku.
Specifikime teknike
  • Tensioni: 250V
  • Paketimi: 1
  • Modeli: Chiara
  • Materiali: Plastik/copper
  • Tipi: Celes i thjeshte 1P 16A ngjyre e bardhe
  • Gjerësia: 2
  • Marka: ABB
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çelës i thjeshtë, 1P, 16A, (i bardhë)
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved