Portabebi, 45x75 cm, A&H ART.808, në çantë bezhë dhe blu

Në stok
Kodi
29854
4,590 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Portabebi mban të voglin tuaj të ngrohtë dhe komod gjatë udhëtimeve apo shëtitjeve tuaja. E rehatshme dhe mjaft e madhe për fëmijët e vegjël, kështu që ju mund ta përdorni atë për vite me radhë dhe materiali i butë do të qetësojë fëmijën tuaj.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 45cm
  • Lahet në lavatriçe: Po
  • Materiali: Pambuk & Poliestër
  • Gjatësia: 75cm
  • Marka: Andy&Helen
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Portabebi, 45x75 cm, A&H ART.808, në çantë bezhë dhe blu
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved