Rosa v18v h150

Out of stock
Kodi
330136
1,590 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shumëllojshmëria e bimëve në MEGATEK ju mundëson që të krijoni një kopësht që shpreh dëshirën për të ekspozuar një florë të pazakontë, kurioze, ndryshe nga e përgjithshmja. Për t'i dhënë jetë dhe bukuri direkt nga natyra çdo ambienti nuk ka asgjë më të vyer se lule të çelura, me ngjyra mahnitëse, të cilat do e zbukurojnë kopështin, ballkonin apo ambientin tuaj. Lulet cilësohen si “gëzimi i pranverës” për shkak të bukurisë së tyre. Një përzgjedhje totalisht profesionale dhe gamë e gjerë bimësh ofrohet më shumë delikatesë për shijen e çdokujt. Gjithçka keni dashur të dini mbi një bimë ose lule ju ofrohet në skedën tonë teknike.
Specifikime teknike
  • Emri shkencor: Rosa Kordana
  • Temperatura: Ne dimer duron temperaturen minimale 5 grade.
  • Terreni: Ka nevoje per terren me torfe ose humus.
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rosa v18v h150
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved