Rrugicë tualeti, pambuk, e zezë, 50x80 cm

Në stok
Kodi
226770
Special Price 799 Lekë Ishte 1,290 Lekë
Ju kurseni 38% ose 491 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tapeti i tualetit me mikro-model i karakterizuar nga një lojë linjash gjeometrike në reliev. Dizajni i tij rigoroz por i gjithanshëm ju fton të qëndroni në tualet duke e bërë ambientin jashtëzakonisht komod dhe plot ngjyra. Materiali i saj prej 100% pambuk e bën këtë rrugicë të jetë higjenike dhe mjaft e butë. Nënshtresa jo rrëshqitëse garanton rehati dhe siguri maksimale.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E zezë
  • Materiali: Pambuk
  • Gjatësia: 80 cm
  • Gjerësia: 50 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rrugicë tualeti, pambuk, e zezë, 50x80 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved