Rrugicë tualeti, set me 2 copë, mikrofibër, e verdhë, 50x48cm; 80x48 cm

Në stok
Kodi
226781
1,790 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Rrugicë tualeti set 2 copë në material mikrofibër. Falë pjesës së poshtme e cila nuk rrëshqet është më se e përshtatshme për çdo lloj pllake. Kjo rrugicë siguron një sipërfaqe të sigurt kur dilni nga tualeti. Gjithashtu ofron rehati dhe ngrohtësi për këmbët tuaja. Një zgjidhje perfekte për t'u dhënë një ngjyrë dhomave tuaj dhe për të pasur një banjo që është gjithmonë e rregullt dhe e pastër.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E verdhë
  • Materiali: Mikrofibër
  • Përmasat: 50x48cm; 80x48 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rrugicë tualeti, set me 2 copë, mikrofibër, e verdhë, 50x48cm; 80x48 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved