Sensor levizes PIR dhe thyerjes se xhamit pa kabell

Në stok
Kodi
42433
Special Price 790 Lekë Ishte 1,000 Lekë
Ju kurseni 21% ose 210 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Sensori ST100 detekton thyerjen e xhamave si dhe perdor teknologjine infra ,duke lajmeruar ne rast shkelje te perimetrit te sigurise,ka distance dhe ndjeshmeri te rregjistrueshme .eshte I lehte ne instalim. Nuk keshillohet ekspozimi ne diell,instalimi ne ambjente me korente te forta ajri dhe me luhatje te medha temperature. Ai na ofron siguri maksimale dhe injoron cdo sinjal akustik apo zhurmë që nuk lidhet me zhurmën e thyerjes së xhamit. Alarmi aktivizohet në momentin që ai identifikon një sinjal të njëjtë me sinjalin (zhurmën që bën një xham kur thyhet)që ai ka të rregjistruar në memorjen e tij. Nuk mund të funksionojë në mënyrë të pavarur por duhet të lidhet me një sistem alarmi.
Specifikime teknike
  • Modeli: ST100
  • Gjatësia: 13.3cm
  • Gjerësia: 7 cm
  • Tensioni: 9-16V DC
  • Trashësia: 5.2cm
  • Tipi: Sensor lëvizës/Sensor I thyerjes së xhamit
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sensor levizes PIR dhe thyerjes se xhamit pa kabell
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved