Sensor PIR

Në stok
Kodi
42435
1,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Sensori ST102 është një sensor I cili montohet në një sistem alarmi, detekton lëvizjen e njerëzve nëpërmjet rrezeve infra. Parandalon alarme të rreme është lehtësisht I instalueshëm.Nuk keshillohet ekspozimi ne diell,instalimi ne ambjente me korente te forta ajri dhe me luhatje te medha temperature.
Specifikime teknike
  • Modeli: ST102
  • Gjatësia: 9.2cm
  • Gjerësia: 5.5cm
  • Tensioni: 8-16V DC
  • Trashësia: 3.5cm
  • Tipi: Sensor lëvizës
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sensor PIR
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved