Serum per fytyren, Swiss Image, me ndriçim infinit, 30 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810244
1,950 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Serumi Swiss Image Infinite Illumination Face me HTN Biotech është një produkt i fuqishëm për kujdesin e lëkurës i krijuar për të ndriçuar dhe rinovuar lëkurën. Me formulën e tij të avancuar, ky serum ndihmon në reduktimin e shfaqjes së njollave të errëta, tonin e pabarabartë të lëkurës dhe shenjat e plakjes, duke e lënë lëkurën tuaj të duket rrezatuese dhe rinore. Ky serum i lehtë dhe jo i yndyrshëm është i pasuruar me përbërës të fuqishëm që punojnë së bashku për të përmirësuar strukturën e lëkurës, për të rivendosur lagështinë dhe për të rritur shkëlqimin tuaj natyral. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Ky serum inovativ është formuluar me bioteknologjinë më të fundit për të dhënë efekte intensive hidratimi dhe ndriçimi. Me përdorim të rregullt, lëkura juaj do të duket më e tonifikuar, e shëndoshë dhe rinore, duke e bërë këtë serum një shtesë thelbësore në rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 30 ml
  • Paketimi: 1 cope
  • Marka: Swiss Image
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Serum per fytyren, Swiss Image, me ndriçim infinit, 30 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved